O projekte | Kontakt na nás | Užitočné linky | Sitemap | English
Chronologický prehľadKapitoly z dejín umeniaRegistre
Úvod > Databáza fotografií > Objednanie fotografií

Objednanie fotografií

AKTIVÁCIA TEJTO FUNKCIE SA PRIPRAVUJE

 

Arslexicon umožňuje u niektorých fotografií ich priame objednanie online na študijné a vedecké účely, vrátane publikovania vo vedeckých a odborných publikáciách. Predbežne sa jedná o fotografie z archívu Ústavu dejín umenia SAV. V blízkej budúcnosti plánujeme rozšíriť túto možnosť aj na fotografie z ďalších partnerských inštitúcií. Fotografie, u ktorých táto možnosť existuje, majú na konci údajov aktivovanú funkciu „Objednať fotografiu“.
Fotografie poskytujeme v minimálnom rozlíšení 300 dpi na formáte A4 za jednotnú cenu 10 €/ks (vrátane CD a poštovného v rámci Európskej únie, mimo EÚ poštovné hradené osobitne). Objednávateľovi budú poskytnuté v elektronickej forme na CD poštou po uhradení poplatku na účet inštitúcie.

Objednávkový formulár a ďalšie informácie sa zobrazia pri objednávaní fotografie.

Upozornenie!
Všetky fotografie v Arslexicone podliehajú autorským právam.
V prípade záujmu o fotografie, ktoré nie je možné objednať prostredníctvom Arslexiconu, ako aj v prípade záujmu o iné využitie fotografií ako sú vedecké a študijné účely (reklama, public relations, iné komerčné využitie) je nutné kontaktovať príslušnú inštitúciu, v ktorej sa fotografie nachádzajú.
Inštitúcia je uvedená pri každej fotografii v položke „Archív“ (ÚDU SAV = Ústav dejín umenia SAV, PÚ SR = Pamiatkový úrad SR, SNG = Slovenská národná galéria) spolu so signatúrou, pod ktorou je fotografia evidovaná.

 


Rozšírené vyhľadávanie

Ďalšie informácie